Про нас

Команда інтернет-магазину “Buba Baby” рада Вас вітати! 

Пропонуємо зробити дитинство Вашого малюка яскравим та сповненим цікавих розваг!

Будьте певні, тільки у нас Ви знайдете ті дитячі товари, які забезпечать Вашому маляті максимальний комфорт та безпеку, а Вам гарантуватимуть абсолютний спокій!

Основними принципами, яких ми постійно дотримуємося, є:

  • Професіоналізм.
  • Надійність.
  • Абсолютна безпечність товарів.
  • Доступні ціни.
  • Максимальне задоволення потреб наших клієнтів.

Обирати дитячі товари -  це, мабуть, одне з найприємніших занять для турботливих батьків. Тому саме ми робимо усе можливе для того, щоб зробити Ваш вибір найбільш вдалим. «І як же Ви це робите?» - запитаєте Ви. А відповідь, насправді, дуже проста: у нашому інтернет-магазині розміщені виключно високоякісні та безпечні товари, а наші консультанти-професіонали із задоволенням допоможуть порадою та дадуть відповідь на усі поставлені запитання, адже наші працівники теж є батьками і безпосередньо ознайомлені із виставленими товарами.

Крім того, ми постійно оновлюємо та розширюємо асортимент, вдосконалюємо контент, приймаємо до уваги побажання наших клієнтів і прагнемо до максимального покращення нашої роботи.

У інтернет-магазині “Buba Baby” можна обрати необхідні дитячі коляску, стільчик для годування, крісло-гойдалку, гойдалку, шезлонг, ліжко, постільний комплект, матрац, велосипед, біговел, авто крісло, манеж, товари для купання, іграшки та багато іншого.